• pdf.pisz.pl
  • janekx82.keep.pl
  • Cytaty miłosne :)

Temat: Puchar Uefa 2007/2008
    ...do wyrównania. Piłka zagrana w pole karne przez Dmytro Lopę trafiła do Serhija Nazarenki, który pokonał Krzysztofa Damiana Kozika. 16 sierpnia 2007, 19:15 - Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk 1-1 GKS Bełchatów Serhij Nazarenko 80 - Mariusz Ujek 18 Dnipro: 23. Wiaczesław Kernozenko - 22. Denys Andrijenko, 16. Andrij Rusoł, 4. Bohdan Szerszun, 19. Witalij Dienisow - 24. Kostiantyn Krawczenko, 3. Ołeksandr Hrycaj (61, 39. Dmytro Lopa), 6. Ołeh Szełajew, 28. Serhij Nazarenko - 11. Andrij Worobej, 10. Siergiej Samodin (66, 8. Siergiej Kornilenko). Bełchatów: 27. Krzysztof Damian Kozik - 16. Marcin Kowalczyk, 6. Edward Cecot, 7. Maciej Stolarczyk, 4. Jacek Popek - 18. Jhoel Alexander Herrera Zegarra (49, 23. Tomasz Wróbel), 5. Paweł Strąk, 20. Patryk Rachwał, 8. Tomasz Jarzębowski, 25. Mariusz Ujek (87, 3. Rafał Grodzicki) - 80. Janusz Dziedzic (70, 17. Dawid Nowak). żółte...
    Źródło: nazwa_imprezy.wirtualnezory.pl/forums/viewtopic.php?t=5395

Bez(o)bronny Bełchatów! GKS Bełchatów przegrał na własnym stadionie z Dniprem Dniepropietrowsk 2-4 (2-4) w rewanżowym meczu II rundy kwalifikacyjnej Pucharu UEFA i odpadł z dalszej rywalizacji w rozgrywkach. W pierwszym meczu Dniepropietrowsk padł remis 1-1. W 7. minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez gości piłkę głową w bramce umieścił Ołeh Szełajew. Trzy minuty później wyrównującą bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul Wiaczesława Kernozenki na Dawidzie Nowaku zdobył Maciej Stolarczyk. W 21. minucie Dawid Nowak wyprowadził bełchatowian na prowadzenie, wykorzystując sytuację sam na sam z ukraińskim bramkarzem. Radość gospodarzy z ewentualnego awansu nie trwała jednak długo. W 32. minucie fatalny błąd popełnił Piotr Lech, a