Temat: BIZON WRACA "czyżby"
    Nie kombinator18, Bizon to ogólnie dobra maszyna, tylko po sprostu trochę stara. Ja myślę że gdyby rolnictwo zrewolucjonizować jak w Danii (tam szło sporo bizonów, w wersjach luskusowych i do dziś są najmniej zużyte) że ma te 12 hektarów, a produkcję taką jak na 30 i do tego uprawia czymś starszej daty (niedawno widziałem takei gospodarstwo w necie. Na podwórzu JD 6420 a obok stary fergusen TE 20 i jakiś Fordson na stalowych kołach...) to Polska by była potęgą rolną, tka jak Ukraina gdzie ziemię są żyzne, powierzchnie ogromne, ale po prostu się nie chce i kasy ni ma....
    Źródło: agrofoto.pl/forum/index.php?showtopic=9930

Temat: Grupa J [I Faza Grupowa]
    ...udaje mi się wyrównać i w 18 minucie Olufede po składnej akcji strzela bramkę.W jednej z akcji oddaje chyba z 4 strzały i jeden z nich ląduje na słupku,dwa następne odbija świetnie Gordon,który tylko w sobie znajomy sposób wybraniał niektóre z sytuacji tworzonych przez graczy z Togo.Decydująca bramka po ładnym podaniu i Olufade mocno po długim rogu ustala wynik. Sito1313 2:4 KrecikGKS Bramki: Adebayor x2 Niombem Kader dla Gospodarzy B. Fergusen Boyd Strzały 6-12 Tutaj już od początku wychodzę na prowadzenie i nie oddaje go na ani chwilę.Pierwsza bramka to zabawa Adebayora na prawym skrzydle wrzutka i wejście Kadera główka i mamy bramkę.Druga pada po rzucie rożnym a następnie przeciwnik dostaję czerwoną kartkę i wydawało by się,że ułatwi w ten sposób to spotkanie tak się jednak nie stało i Boyd do przerwy strzela kontaktową bramkę i 2-1 do przerwy.Po przerwie...
    Źródło: ru.weol.pl/forum/viewtopic.php?t=5336